MT Laste ja Noorte Esindus alustab tööd!

MT Laste ja Noorte Esindus alustab tööd!

Sügisel 2022 kuulutasime esimest korda Minu Tantsukooli tegevusaastate jooksul välja MT Laste ja Noorte Esinduse tegevuse ning kutsusime meie noori kandideerima esinduse liikmeks.

MT Laste ja Noorte Esindus on Minu Tantsukooli õpilasesindus, kuhu kuuluvad Minu Tantsukooli õpilased, kellel on huvi ja soov panustada meie tegemistesse, rääkida kaasa tantsukooli tulevikuplaanis ning toetada ja abistada ürituste korraldamist.

Alates 9.jaanuarist 2023 alustab tööd 5 noorest koosnev tiim, mis teeb aktiivselt koostööd meie treeneritega, et esindada noorte seisukohti ja ootusi jätkusuutlikule huviharidusele.

Meil on suur rõõm tutvustada Teile meie õpilasesinduse liikmeid! (pildil vasakult)

Kaisa Helena – Alati rõõmsameelne ja abivalmis Kaisa on motiveeritud andma oma panuse Minu Tantsukooli noorte huvihariduse arengusse!

Reelika – Aastaid Minu Tantsukoolis tantsinud heasüdamlik Reelika on juba varasemalt olnud vabatahtlikuna abiks meie treeneritele!

Laura – Esinduse noorim liige Laura on läbi aastate paistnud silma oma energilisuse, aktiivsuse ja heade ideedega!

Annabel – Sportlik, julge ja suure teotahtega Annabel leiab enda paljude hobide kõrvalt aega ja soovi anda oma panus ka Minu Tantsukooli noorte eest kõnelemisel!

Elis –  Kohustundlik, hooliv ja suure südamega Elis soovib jagada oma loovaid ideid ning abistada Minu Tantsukooli treenereid!

MT Laste ja Noorte Esinduse liikmed kutsuvad kõiki Tantsukooli lapsi jagama enda mõtteid, ideid ja ootusi!

Esinduse e-mail on avatud meie õpilastele, et saata pilte/videosid treeningutest ning koguda Minu Tantsukooli õpilaste tagasisidet ja ideid.

lapsedjanoored@minutantsukool.ee

Minu Tantsukooli pere