Registreeru

KOOLI GRUPID ja MT STUUDIO

Tantsutreeningud tantsugrupis

Minu tantsukooli tantsugrupid on loodud kõikidele tüdrukutele ja poistele alates vanuses 7 aastat, mille eesmärk on pakkuda lastele showtantsu/tänavatantsu ja hip-hop treeninguid.

Tantsugrupid tegutsevad erinevates Harjumaa, Tartumaa ja Saaremaa koolides ja spordiklubides. Tutvu meie tantsugruppidega siin!

Tantsutreeningud kestavad reeglina 60 minutit ja toimuvad kaks korda nädalas.

Lisaks treeningutele pakume lastele erinevaid väljundeid põnevate esinemiste, võistluste ning suve- ja linnalaagrite näol.

Minu Tantsukooli treeningute õppemaksult on võimalik taotleda tulumaksutagastust -  meie õppekava on EHIS´es registreeritud.

PS ! Juhul kui laps osaleb ainult ühes trennis ning liitumist ei toimu, siis osavõtatasu ei küsita. Kui peale esimest treeningut toimub ka liitumine, rakendub tavapärane kuutasu.

Saue Valla sissekirjutusega lastel (al 7a) on võimalus saada huvitegevuse toetust. Huvitegevuse toetuse korral on kuutasu 28 eur. Palume toetuse saamisest teavitada Minu Tantsukooli juhtkonda!

Osaleja andmed
Eestkostja andmed
Vajutades olen nõus meie Tingimusega. Leping saadetakse e-mailile peale registreerimist. Kui lepingu osas on küsimusi/eriarvamusi, on võimalik nõusolek tagasi võtta.

LASTEAIA GRUPID ja MT STUUDIO

Lasteaia tantsutreeningud

Minu Tantsukool tegutseb üle Eesti erinevates lasteaedades. Tantsutreeningud on kombineeritud võimlemise ja erinevate rütmimängudega - ootame kõiki 3 – 7 aastaseid tüdrukuid ja poisse.

Treeningud toimuvad reeglina 1 kord nädalas ja kestavad 30 minutit.

Kooliteed alustades pakume lapsele jätkuväljundeid meie tantsugruppides Harjumaa,Tartumaa ja Saaremaa lasteaedades ja spordiklubides. Tutvu lasteaedadega siit .

Minu Tantsukool teeb lapsevanemate elu mugavamaks. Treeningud toimuvad lasteaia saalides ning treener toimetab lapsed tantsutreeningusse ja rühma tagasi.

Lapse andmed
Eestkostja andmed