Hoiatus

Submissions for this form are closed.

Minu Tantsukooli Jõulukontsert 2023 ,,Filmiõhtu’’

10.11.2023

Aastaring ruttab kiirel sammul lõpu poole ning annab märku, et aeg on taas kokku tulla ning veeta ühiselt üks mõnus tantsu- ja pühaderõõmu täis laupäev!

Minu Tantsukool kutsub kõiki Harjumaa kooliealisi tantsijaid ning nende peresid ja kaasaelajaid Minu Tantsukooli Jõulukontserdile!

Kontserdi teemaks on ,,Filmiõhtu’’, mis annab vihje laval esitamisele tulevatest tantsudest. Oodata on ka külalisesinejaid!

Minu Tantsukooli Jõulukontsert 2023 ,,Filmiõhtu’’

toimub 9. detsembril Laagri kooli aulas, aadressil Veskitammi 22.

Külalistele avatakse uksed kell 15:15.

Kontsert algab kell 16:00!

Piletid

Ühe pileti hind eelmüügist ülekandega - 8€

Kontserdipäeval kohapeal sularahas – 10€

Alaealised külalised ning esinejad piletit ostma ei pea.

Eelmüük on lõppenud!

Palume arvestada, et kui soovite pileti soetada kontserdipäeval kohapealt, on võimalus seda teha ainult täpse sularahaga!

Kohapeal puudub kaardimakse võimalus!

ÜLESKUTSE! Pühade aeg on andmise aeg.

Kontserdilt leiab korjanduskasti, kuhu saab tuua abivajavatele peredele toidu- ning esmatarbekaupasid, lastele komme või muud mis võiks pühade ajal ühele perele rõõmu tuua.

Palume tuua ainult tervetes pakendites toiduaineid, mis ei rikne ega ole ületanud toote pakendil märgitud säilimiskuupäeva. Esmatarbe- ning riidekaubad peavad olema puhtad, komplektsed ning kasutamata. Väga oodatud on soojad sokid, kindad, sallid jms käsitöö kaup ning küünlad.

Esemete toomisel palume hinnata asja kasulikkust ning otstarvet abivajava perekonna seisukohast.

Info esinejatele

Kõik esinejad tuleb registreerida kontserdile läbi alloleva registreerimisvormi!

Registreerimine läheb lukku 26. novembril!

Esinejad kogunevad 9. detsembril Laagri kooli majja alates kell 13:00!
Peaproov algab kell 13:30. Võimalusel palume lastel kodus end esinemisvalmis sättida, et kohapeal oleks võimalikult vähe toimetusi. Info esinemiskostüümi, soengu, meigi ja muu vajaliku kohta edastab Teile grupi juhendaja.

Lapsevanemaid proovi ajaks saali ei lubata! Palume mõistvat suhtumist!

Lisainfo – info@minutantsukool.ee

Kohtumiseni jõulukontserdil!