Tantsupalavik SÜGIS 2015

05.10.2015

Lõpuks ometi !!smiley

Peale pikka mõnusat suve ja uue õppeaasta algust, saame lõpuks jälle kõik koos kokku , et pidada maha üks vahva ja kauaoodatud linnalaager TANTSUPALAVIK SÜGIS 2015 !!

Minu Tantsukooli linnalaager TANTSUPALAVIK sügis 2015 leiab aset 31.oktoober Laagri koolihoones (Veskitammi 22).

Linnalaager Tantsupalavik ootab kõiki kooliealisi lapsi (alates 7.aastased).  Üheskoos veedame päeva võisteldes, workshoppe kaasa tehes, mängides ning kindlasti ootab meid ka palju uusi üllatusi, mis puudutab meie traditsioone Linnalaagris.

Ära unusta , et juba varsti on saabumas Minu Tantsukooli suurejooneline jõulukontsert , mille jaoks saame Linnalaagris üksteisele esinedes esinemisoskust ja lavanärvi kasvatada.

Niisiis, hea tuju kaasa ja tule veeda meiega üks vahva , sporti täis päev - Linnalaagris TANTSUPALAVIK SÜGIS 2015 !

Ps ! Linnalaagrisse registreerimine lõppeb 18.oktoober !

Kohtumiseni 31.oktoober !