Suvelaagrid 2019. Registreerimine alanud !

Minu Tantsukooli suvelaagrid 2019 !

Registreerimine on alanud .

Kui talv hakkab mööduma ning esimesed soojad päikesekiired kardina tagant tuppa paistavad, on mõtted juba SUVE peal !

Taaskord toimuvad Minu Tantsukooli suvelaagrid armastatud ning imelises Kloogaranna Noortelaagis.

Juba aastaid oleme seal tantsinud, ujumas käinud, koos lustinud, mänginud ning erinevatest võistlustest ja jõutreeningutest osa võtnud.

Ei puudu ka see aasta külalistreenerid ning vahvad loomingulised tegevused.

Nagu ikka, toimuvad suvelaagrid kahes vahetuses.

Meie esimene suvelaager toimub 15-18.juuni ning on mõeldud kõikidele lastele vanuses 5-8a. Kohad on piiratud (25 last).
JUUNIKUU suvelaagri maksumus on 130 eurot (sisaldab 3 korda päevas sööki, majutust kämpingutes, treeninguid ning palju põnevat). Täpsema päevakava, teejuhised, osaleja kaardid ning muu vajaliku saadame laagri lähenedes ning vaid registreerinutele.

Teine suvelaager toimub 11-17.august ning on mõeldud alates 9 aastastele lastele. Kohad on piiratud (40 last).
Augustikuu suvelaagri maksumus on 235
eurot (sisaldab 3 korda päevas sööki, majutust, treeninguid ning palju muid tegevusi). Täpsema päevakava ning muu vajaliku info saadame samuti registreerinutele ning laagri lähenedes.

Registreerida saab otse kodulehelt või kirjutades info@minutantsukool.ee

Kohtume juba varsti suvelaagris!

Minu Tantsukooli pere :)

1 Start 2 Lõpetatud