Linnalaager TANTSUPALAVIK kevad 2018 ! Registreerimine lõppenud !

21.03.2018

Kas tunned juba kevade lõhna õhus ning kõrvus heliseb linnulaul? Märkasid, et ka lummememmed on hoovi pealt sulanud?

Just nii ! Kevad on käes ning samuti ka palavalt oodatud linnalaager TANTSUPALAVIK kevad 2018 !

Linnalaager Tantsupalavik toimub 14.aprill ,Jüri Spordikeskuses ( Laste 3, Jüri ) algusega 10.00 - 18.00.

Üritus on mõeldud kõikidele Harjumaa kooliealistele lastele ning loomulikult võib kaasa haarata ka sõbra/sõbranna , kes ei osale Minu Tantsukooli tantsutreeningutel.

Nagu ikka tavaks, on päev täis tantsimist, võistluseid, erinevaid treeninguid ning põnevaid workshoppe !

Üllatuskülaliseks on seekord inglihäälne lauljatar Adriane, kes heameelega laste küsimustele vastab ning autogramme jagab , niiet pliiats ja paber kaasa wink

Registreerimine algab 20.märts ning lõppeb 3.aprillil. Selleks ajaks peab osalustasu olema tasutud.

Osalustasu 35€

Kõikidele registreeritud lastele ka vinge linnalaagri särk !

Registreerimine läbi kodulehe ankeedi.

Lisainfo korral kirjuta palun info@minutantsukool.ee

REGISTREEEIMINE LÕPPENUD!

Kohtumiseni linnalaagris :)