Linnalaager PISI Tantsutrall

Sügislehed krabisevad,

Tantsusussid sahisevad

Tants ja trall nüüd täies hoos,

Linnalaagris kõik on koos!

Minu Tantsukooli hooaeg on juba korralikult käima lükatud ning kätte on jõudnud aeg kui kutsume kokku oma kõige pisemad tantsuhuvilised, et koos maha pidada üks vahva TANTSUTRALL.

Seekordne Linnalaager PISI Tantsutrall 2017 on mõeldud kõikidele 4-8 aastastele lastele, kes armastavad ülekõige tantsimist ning lustimist. Oodata on palju vahvaid külalisi ja üllatusi ning loomulikult palju tantsimist, mänge ja võistluseid. Iga osaleja saab endale selga ka ilusa PISI Tantsutralli särgi, et ka tantsutrennides oleks lapsel trennisärk olemas :)

Üheskoos peame maha ka toreda pikniku, et kõigil oleks kõht täis ning tuju hea :)

Üritus leiab aset Laagri koolis (Veskitammi 22 ), võimlas 4.november (laupäeval). Lapsi ootame kogunema kell 11.30. Meie üritus kestab 12.00 - 16.00.

Registreerimine toimub kodulehel ning Linnalaagri osavõtutasu peab olema makstud hiljemalt 3ndaks novembriks.

Registreerimine läheb lukku 20.oktoober !

Rekvisiidid :

EE772200221062492370

Viitenumber - 2804

Osavõtutasu 25 EUR

Kohtumiseni Linnalaagris PISI Tantsutrall 2017 !