Kevadkontsert Minu Kevad, Emadepäeva eri. Registreerimine lõppenud!

Minu Tantsukool esitleb -

Kevadkontsert Minu Kevad, Emadepäeva eri smiley

Taaskord on üks tantsuhooaeg lõppemas ning kohekohe on algamas kauaoodatud suvi. Ennem kui kõik koos suvepäikest nautima läheme , saame veel kokku , et maha pidada üks kaunis kevadine kontsertelamus Minu Kevad, Emadepäeva eri. Just - seekordne üritus toimub emadepäeval ning on pühendatud just neile !

Üritus toimub 13.mai ning leiab aset armsaks saanud Rae Kultuurikeskuses. Aadress - Aruküla tee 9, Jüri, Rae vald, Harjumaa.

Kontsert algab 15.00 ning kestab umbes 1,5 h.

Kevadkontserdile ootame osa võtma kõiki Harjumaa kooliealisi tantsulapsi ning loomulikult lapsevanemaid, õdesi-vendasi, sugulasi/tuttavaid :)

Registreerimine üritusele toimub läbi kodulehe ankeedi . Pilet üritusele maksab 5 eur. Lapsele 2 eur Ja alla 7a laps (kaasaarvatud) tasuta .

Registreerimine lõppeb 8.mai ning selleks ajaks peab olema tasutud ka osalustasu (kostüüm).

Lisainfo - info@minutantsukool.ee

Loodame kõikide esinejate osavõtule ning hulgaliselt pealtvaatajaid :)

Kohtumiseni Kevadkontserdil !

Rekvisiidid -