Järvamaa Tantsupäev 2018 !

13.03.2018

Kevad koputab juba ukse taga ning nüüd on just õige aeg on kapist välja võtta oma kõige vingemad tantsukingad, SEST...

Minu Tantsukool kutsub sind osa võtma Järvamaa Tantsupäevast 2018!

Järvamaa Tantsupäev leiab aset Paide Ühisgümnaasiumi spordisaalis 14. aprillil (laupäev).

Laagrisse on oodatud kõik Minu Tantsukooli treeningutes osalevad Järvamaa tantsulapsed ning loomulikult ka lapsed väljapoolt Minu Tantsukooli,

seega võtke julgelt oma sõbrad kampa ja veedame koos ühe lōbusa päeva ;)

Laager toimub 14.aprill 10.00-14.00 ning 15.00-21.00.
Esimene osa päevast on suunatud lasteaia lastele (soovi korral on oodatud ka kooliealised/kuni 2.klass), teine osa päevast kooliealistele lastele.

Lapsi rõõmustavad erinevad mängud, võistlused ja töötoad. Väikestele tulevad külla ümberkehastunud filmitegelased ning vanemate laste tegevuste hulka kuuluvad ka disko ja tantsuvõistlus. Teeme huvilistele näomaalinguid ja fotojäädvustusi, nuputame ja õpime lõõgastumist, jagame auhindu ja kingitusi ning pakume pausidel joogi ja söögipoolist

Laagritesse registreerimine ja tasumine läheb lukku  11.aprill. Osalustasu peab olema selleks ajaks makstud.Osalustasu: 5.- (lasteaialaps) 8.- (koolilaps kuni 8.klass). Kohtade arv piiratud.

REKVISIIDID:

Saaja: MTÜ Minu Tantsukool
Selgitus: lapse täisnimi+asutus
VIITENUMBER: 2804
Arvenumber: EE242200221062492354 (Swedbank)

Infot laagri kohta küsi julgelt - info@minutantsukool.ee

Pane vaim valmis ning ole kindlasti kohal ;)

Minu Tantsukooli pere :)