Järvamaa Kevadkontsert 2018

25.04.2018

Tantsuhooaeg 2017/2018 hakkab tasapisi läbi saama ning peale mitmeid kuid tantsusaalides tantsimist, lõpetame hooaja suurejoonelise Kevadkontserdiga.

Üritus on mõeldud Järvamaa Minu Tantsukooli lastele ning loomulikult ootame kõiki vanemaid, vanavanemaid, pereliikmeid, sõpru ning tuttavaid kontserdist osa saama.

Kontsert toimub 12. mail Väätsa Rahvamaja kontsertsaalis algusega 14.00.

Lapsi ootame kogunema kell 11.30. Peaproov algab 12.00 ning külalisi ootame alates 13.30.

Pilet kevadkontserdile on 2 eurot. Alates 7. maist on võimalik hakata külalispileteid ostma treeneri käest trennis või üritusel kohapealt. Pileti olemasolul sisenemine eelisjärjekorras.

NB! Palun kõikidel lapsevanematel, kelle laps kontserdist osa võtta ei saa, anda sellest oma treenerile teada hiljemalt 27. aprilliks. Teavitamine on vajalik selleks, et treenerid saaksid arvestada tantsukavadel lastearvu ja kostüümidega, toitlustuse ja lõpu-meenetega.

Lisainfo mari@minutantsukool.ee või telefonil 5529363.

Päikest südamesseheart
Minu Tantsukooli tantsupere smiley